Yalan Dünya Dizisi Özel Fan Sitesi
Yalan Dünya Rıza “Ailenin kıymetini bugünden bilmek lazım” C24b1de9

Anlayışınız İçin Teşekkür Eder.. İyi Forumlar Dileriz
www.yalandunya.forum.st
Yalan Dünya Rıza “Ailenin kıymetini bugünden bilmek lazım” C24b1de9

Anlayışınız İçin Teşekkür Eder.. İyi Forumlar Dileriz
www.yalandunya.forum.st
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yalan Dünya Rıza “Ailenin kıymetini bugünden bilmek lazım”

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Yalan Dünya Rıza “Ailenin kıymetini bugünden bilmek lazım” Empty
MesajKonu: Yalan Dünya Rıza “Ailenin kıymetini bugünden bilmek lazım”   Yalan Dünya Rıza “Ailenin kıymetini bugünden bilmek lazım” Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2012 3:59 pm

Yalan Dünya Rıza “Ailenin kıymetini bugünden bilmek lazım” Yalan-dunya-riza

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ailesine ne kadar bağlı olduğunu bir kez daha gösterdi: “Bir gün şöhret gider, para gider, hayat bu bir kaza geçirsin, o gün yanında olacak insanlar sadece ailendir. Onun için bugünden kıymetini bilmek lazım.”

Maldivler’deki reklam çekimine gitmeden önce ailesiyle boğazda kahvaltı keyfi yaparken yapan yakışıklı şovmen Beyazt Öztürk, Beyaz TV muhabirinin sorularını yanıtladı.

Ailesine olan düşkünlüğüyle bilinen Beyaz, ‘Bir gün şöhret gider, para gider, hayat bu Allah vermesin bir kaza geçirirsin, o gün seni kabul edecek, senin yanın da olacak insanlar sadece ailen. Onun için bugünden kıymetini bilmek lazım. Ben şöhret olmadan önce de onlar yanımdaydı ‘ şeklinde konuştu.

‘GÜLSE’NİN YAZDIĞININ HAKKINI VERMEYE ÇALIŞIYORUZ ‘

Rol aldığı Yalan Dünya dizinde Rıza rolünü canlandıran Beyaz, dizinin senaristiyle ilgili ‘Gülse Birsel çok başarılı, çok iyi yazıyor Gülse ‘nin yazdığının hakkını vermeye çalışıyoruz, o kadar iyi senaryolar geliyor ‘ dedi.

Dizinin oyuncu kadrosunun da çok güzel olduğunu söyleyen yakışıklı şovmen, ‘Hepsi birbirinden başarılı çocuklar, ustalar, üstadlar. Ekip de çok iyi anlaşmaya başladı birbiriyle. Daha da eğlenmeye, gülmeye başladık. O ekrana yansımaya başladı ‘ diye konuştu.

Yalan Dünya‘da kendisini en çok güldüren karakterleri sıralayan Beyazıt Öztürk, ‘Bartu mükemmel, İrem mükemmel, Gupse’yle karşılıklı oynuyoruz zaten. Gülse ‘yi zaten çok seviyorum, Füsun abla ve Altan ağabey çok sevdiğim karakterler. Özellikle Füsun abla onun dizideki saf anne rolünü çok seviyorum ‘ ifadelerini kullandı.

Dizide ne olacağıyla ilgili Gülse ‘ye bir şey sormadıklarını belirten başarılı şovmen, ‘Çünkü senaryo geldikçe ona adapte olmak ve eğlenmek bizi daha çok mutlu ediyor ‘ dedi.

‘BEYAZ SHOW’UN ALTIN YILLARI ‘

Beyaz Show’un önümüzdeki sezon da devam edeceğini ifade eden yakışıklı şovmen, ‘Reytingler mükemmel, gelen konuklar hiçbir yerde göremeyeceğiniz konuklar…. Beyaz Show o yüzden altın yıllarını yaşıyor. O gençlik günleri, tecrübesizlik zamanları bitti. Ben şu an Beyaz Show’un tadını çıkarttığım yıllara geldim ‘ şeklinde konuştu.

‘ALBÜMÜ BİR KENARA KOYDUM ‘

Yeni bir albüm yapacağı müjdesiyle hayranlarını sevindiren Beyaz, ‘Albümü bir kenara koydum yetiştiği zaman yapacağım. Dizi ve Beyaz Show ‘dan zaman bulamıyorum. Doğru düzgün bir şey çıksın istiyorum. O yüzden aceleye getirmeyeceğim ‘ diye konuştu.
https://yalandunya.forum.st

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünya yalan aşk gerçek
» Yalan Dünya / Kadın Taklidi :)
» Yalan Dünya Orçun’u aşk yaşıyor!
» Yalan Dünya telaştan es geçti
» Yalan dunya 9.Bölüm Kamera Arkası